Hakkımızda

ELZEM TARIM 1965 yılında başlayan ticari deneyimini 15 yıllık tarım sektöründeki deneyimi ile birleştirerek 2012 yılında faaliyete geçmiş Antalya/Türkiye merkezli bir şirkettir.

Ana faaliyet konusu tarım ile ilgili girdilerin özellikle bitki besleme ürünlerinin ithalatı ve pazarlamasını yapmak olan ELZEM TARIM hali hazırda İtalyan gübre üreticisi HYDROFERT İtalya firmasının Türkiye distribütörüdür.

Vizyonumuz

Vizyonu eko-merkezli, kaliteli, sürdürülebilir çevreye destek olmaktır. Avruba Birliği, Birleşmiş Milletler ÇEvre Programı ve Dünya Doğa Fonu Yönergeleri ile uyumludur.

Misyonumuz

Sektörün sorunlarını iyi irdelemiş bir şirket olan ELZEM TARIM'ın felsefesi tarımda çözüm odaklı ve %100 müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir sistemle çalışmak bu konuda gerekli girişimleri yapıp çözüm sunmak, çözüm ile oluşmuş müşteri memnuniyeti sağlamayı ana felsefe olarak belirlemiş.

Bu felsefeyle şirketimiz İtalya HYDROFERT firmasından Damla sulama gübreleri, organik ve inorganik bitki besleme ürünleri ile yardımdımcı ürünler ithalatı yapmaya başlamıştır.